Et team med passion for håndplukkede hoteller!

Uanset om du får Mikkel, Simon, Marie eller en anden kollega i røret, når du ringer til Hideaways, vil du hurtigt opleve vores passion for produktet. Ligesom vi har håndplukket vores hoteller, har vi ligeledes ”håndplukket” hinanden. Vi er et team, hvor vi hver især har forskellige kompetencer og erfaring. Selvom vi samlet set ikke tæller mere end 22 (arbejdsdygtige) hænder, er vi dækket ind på alle kerneområder indenfor produktion, marketing, salg og ikke mindst IT. Til sammen har vi over 100 års erfaring i rejsebranchen, og vi føler, at vi først lige er begyndt…

 

Marie Kaalund Winther

Foto af Marie Hideaways   Ansvarlig for produktion og salg

  Kontakt Marie på: info@hideaways.dk

  Læs mere om Marie

 

Mikkel Krohne-Sørensen

Mikkel Krohne-Sørensen   Marketing

  Kontakt Mikkel på: mikkel@hideaways.dk

  Læs mere om Mikkel

 

Louise Laurenius

Foto av Louise Hideaways

Produktion og marketing

Kontakt Louise på: louise@hideaways.dk

 

 

Marie Burheim

Foto af Marie Hideaways

Produktudvikling og salg i Sverige

marie.burheim@hideaways.se

Læs mere om Marie

 

Amalie Højland

Foto af Amalie

 

  Salg og produktion

  Kontakt Amalie på: amalie@hideaways.dk

  Læs mere om Amalie

 

Marcus Stoltz

Foto af Marie Hideaways

 

  Salg og kundeservice i Sverige

  Kontakt Marcus på: marcus@hideaways.se

  Læs mere om Marcus

 

Katja Valentina Kramp

Foto af Katja   Salg og kundeservice

  Kontakt Katja på katja@hideaways.dk 

  

 

Susanne Törnqvist

Foto af Susanne   Økonomi

  Kontakt Susanne på susanne@hideaways.dk 

  

 

Lars Henriksen

Foto af Lars Hideaways   Adm. Direktør i Signatours Travel A/S

  Kontakt Lars på lars@hideaways.dk 

  Læs mere om Lars